Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1407742E:SSL routines:SSL23_GET_SERVER_HELLO:tlsv1 alert protocol version in /var/www/technologicka-zarizeni.cz/www/_core/_f_cache.php on line 84

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Failed to enable crypto in /var/www/technologicka-zarizeni.cz/www/_core/_f_cache.php on line 84

Warning: file_get_contents(http://v2.abaka.eu/?weeboapi=WEEBO_random_content) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Úspěch in /var/www/technologicka-zarizeni.cz/www/_core/_f_cache.php on line 84

Warning: file_put_contents(content/weebo_cache/f7f71f2863fadd0a2fef6204a3eac27a.datacache) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Operace zamítnuta in /var/www/technologicka-zarizeni.cz/www/_core/_f_cache.php on line 97
Stránky: 1 2 3

Afrika, safari, gorily a exotika - vše od The Partners!

Afrika je krásná - Afrika je návyková! Kromě standardního safari po národních parcích, Vám nabízíme speciality horské gorily a safari jako výstup na Kilimandžáro, nebo safari luxusními vlaky napříč Afrikou. Není pro nás problém uskutečnit i lovecké safari a pozorovat gorily v jejich přirozeném prostředí - Afrika .
Dále nabízíme safari TANZANIE, KENI, UGANDY, ETIOPIE, RWANDY, JIHOAFRICKÉ REPUBLIKY, MOZAMBIKU, BOTSWANY, ZIMBABWE, NAMIBIE, ZAMBIE, MADAGASKARU (na libovolný počet dní a možnost kombinací jedné či více zemí),

Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy Praha

pořádá rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT ČR v oboru kosmetika, kadeřnictví, vizážistika, masáže, manikúra, pedikúra, nehová modeláž.. Školící středisko BEAUTY CENTER PRAHA má mimo jiné v nabídce rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT ČR. Rekvalifikace, jakožto i kurzy Praha a rekvalifikační kurzy jsou hlavní nabídkou firmy BEAUTY CENTER PRAHA. Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy - tyto kurzy vyučují a vedou vysoce kvalifikovaní odborníci s dlouholetou praxí v oboru.

Ubytovna Kadaň

Nabízíme ubytování ve dvou plně vybavených ubytovnách přímo v centru města Kadaň. Ubytovny firmy Reko Praha nabízejí standard, který kvalitní ubytovna v Kadani může nabídnout pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování osob a kolektivů. Navštivte stránky ubytovny Kadaň a najdete kvalitní ubytování ve městě Kadaň.

Samoobslužná prádelnaLaundry Prague Andy's Laundromat

Prádelna a čistírna prádla Prague Andy's Laundromat je samoobslužná prádelna v Korunní ulici 14, Praha 2. Nabízíme praní a sušení prádla v příjemném prostředí za vynikající ceny. Samoobslužná prádelna je koncept známý zejména v zahraničí, pod názvy Laundry Prague, Launderette Prague, Waschsalon Praga nás nacházejí návštevníci Prahy. Naše samoobslužná prádelna ale poskytuje služby i pražanům a česky mluvícím návštěvníkům Prahy.

Úklid a úklidové služby

Úklid a úklidové služby a práce Praha nabízíme pravidelný úklid budov, VIP úklidy bytů, domů a rezidencí, čištění podlah a koberců, mytí oken, balící, kompletační a úklidové služby, kontrolu nemocných aj. Profesionální úklidové služby zajistí spolehliví, kvalifikovaní a bezúhonní pracovníci. Nabízíme také technickou správu budov, balící a kompletační práce, pro firmy zajistíme kontrolu nemocných, Pro hotely a restaurace zajistíme úklidy a pomocné práce, práce pokojských, pomocných sil a pomocných kuchařek – poskytujeme kompletní úklidové služby vč. vedení i dílčí objednávky.

Hlavica TV – antény, satelity a elektropráce

Instalujeme antény, satelity a další komponenty potřebné pro kvalitní příjem digitální televize. Prodáváme set top boxy, antény, koncovky, kabely, dvbt přijímače a další sortiment z oboru elektro. Antény instalujeme v oblasti Praha a okolí, pořídíte u nás také zabezpečení vašeho domu a další odborné elektrikářské služby.

Hotelové systémy, zařízení pro hotely, sanitární systémy a kartové zámkové systémy

BONO-HS, s.r.o. dodává zařízení pro hotely, restaurace a společenské prostory. V našem sortimentu naleznete produkty pro hotely, zejména hotelové zařízení a hotelové vybavení jako jsou kartové systémy, minibary, sejfy, fény, hotelové televizory, koupelnové doplňky, make-up zrcadla, hotelovou kosmetiku, koše, popelníky, vozíky, čističe obuvi, osoušeče rukou, dávkovače mýdla, zásobníky ručníků a dávlovače toaletního papíru, kompenzační pomůcky, osvěžovače vzduchu, a mnoho dalšího zboží.

Stavební výtahypůjčovna stavebních výtahů a prodej stavebních výtahů

Půjčovna stavebních výtahů firmy ASTA spol. s r. o. nabízí jedny z nejlepších výtahů na českém trhu, kvalitní stavební výtahy GEDA. ASTA nenabízí pouze stavební výtahy GEDA, ale také stavební vrátky, a další stavební mechanizaci. GEDA je tradiční německá značka pro stavební výtahy, vrátky, stavební shozy a další stavební mechanizaci.

Likvidace odpadů - odvezeme, zavezeme, uklidíme

Firma Janovský - likvidace odpadu působí v oblasti nakládání s odpady od roku 1991 a zabývá se vyklízením, nakládkou, odvozem,  řádnou likvidací odpadů, jejich využitím a zneškodněním ve smyslu zákona č. 185/2001 Sb. Od roku 2005 jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001. Provozujeme svozový dvůr v Praze 4, Krči, ve kterém odpady shromažďujeme a třídíme. Odtud pak jsou rozváženy k jejich dalšímu zpracování, využívání, případně i k jejich ekologickému zneškodnění.

Revize Praha - kvalitní revizní práce

Provádíme revize, revizní práce, revizní kontroly a zkoušky v odvětvích: revize plynu, revize elektro, revize komínů, revize protipožárních zařízení, revize kanalizace, revize vodovodů, topení a další. Pro objednatele zajišťujeme kompletní vedení revizní agendy vyhrazených technických zařízení, včetně archivace příslušné dokumentace – dodáváme revizní zprávy, protokoly o kontrolách, posudky.

Stránky: 1 2 3